Klubbmesterskapet 15.12.2019

Under kan du se en kort video fra vårt fantastiske klubbmesterskap som gikk av stabelen 15.12.2019. Resultater kan også leses her om noen er interessert i sånt.

Takk for innsatsen til alle som var med på å planlegge og gjennomføre arrangementet, og takk til alle som deltok! Dette må gjentas!

 

RESULTATER

Navn Svøm Sykkel Løp Total tid: Plassering i klasse Klasse Beste tid:
Erik Nygaard Madsen 07:15:00 14:06:00 09:43:00 31:04:00         1 Junior (<20år) ALT
Mikal Iden 08:18:00 14:33:00 09:50:00 32:41:00         1 Elite (>20- <40 år)
Noah Aarøy 08:28:00 16:12:00 11:29:00 36:09:00         2 Junior (<20år)
Birk Skogland 08:41:00 17:11:00 10:20:00 36:12:00         2 Elite (>20- <40 år)
Artiom Neznanov 10:00:00 15:44:00 10:39:00 36:23:00         3 Elite (>20- <40 år)
Trond August Flatås 08:55:00 16:43:00 10:51:00 36:29:00         3 Junior (<20år)
Sander Tollevik 08:26:00 16:45:00 11:24:00 36:35:00 Junior (<20år)
Arvid Nadirpour 09:00:00 16:41:00 11:16:00 36:57:00 Junior (<20år)
Martin Brandt 10:15:00 15:07:00 12:10:00 37:32:00         1 Veteran (>40år)
Pernille Rønnevik 08:11:00 17:20:00 12:35:00 38:06:00         1 Junior (<20år) Svøm
Marlene Wulst 08:30:00 17:02:00 12:42:00 38:14:00         2 Junior (<20år) Sykkel
Johnny Vea 12:00:00 15:30:00 10:58:00 38:28:00         2 Veteran (>40år)
Marie Therese Wulst 08:21:00 17:54:00 13:19:00 39:34:00         3 Junior (<20år)
Anne Sandvik 11:01:00 17:24:00 11:29:00 39:54:00         1 Elite (>20- <40 år) Løp
Conny Bloch 09:25:00 17:39:00 13:03:00 40:07:00         1 Veteran (>40år)
Jon sletteskog 09:53:00 18:46:00 11:29:00 40:08:00 Elite (>20- <40 år)
Ivar Jacobsen 08:25:00 18:56:00 13:01:00 40:22:00         3 Veteran (>40år)
Gunnar Nyland 11:04:00 17:54:00 11:39:00 40:37:00 Veteran (>40år)
Henning Johnsen 10:09:00 17:45:00 12:50:00 40:44:00 Veteran (>40år)
Bård Kristian Bårdsen 12:14:00 16:25:00 12:40:00 41:19:00 Veteran (>40år)
Malene Hjorteland 11:18:00 19:14:00 11:53:00 42:25:00         2 Elite (>20- <40 år)
Edda Iveland 09:14:00 19:57:00 14:07:00 43:18:00 Junior (<20år)
Audun Iveland 11:40:00 19:25:00 13:01:00 44:06:00 Junior (<20år)
Saied Nadirpour 11:59:00 19:30:00 12:45:00 44:14:00 Veteran (>40år)
Olav Våge 12:30:00 17:33:00 14:41:00 44:44:00 Veteran (>40år)
Michael Gräfe 12:15:00 18:40:00 13:55:00 44:50:00 Veteran (>40år)
Tore August Bauer-Nilsen 13:27:00 18:58:00 12:53:00 45:18:00 Veteran (>40år)
Vigdis Espenes 11:36:00 18:54:00 15:42:00 46:12:00         2 Veteran (>40år)
Frode Vittersø 13:31:00 19:22:00 13:37:00 46:30:00 Veteran (>40år)
Bjarte Aarøy 14:25:00 19:52:00 12:19:00 46:36:00 Veteran (>40år)
Knut Johannes Hallingstad 14:12:00 19:28:00 12:58:00 46:38:00 Veteran (>40år)
Lars Bjarne Røvang 15:25:00 18:57:00 14:07:00 48:29:00 Veteran (>40år)
Marius Alsaker 15:29:00 19:50:00 13:53:00 49:12:00 Elite (>20- <40 år)
Nataliia Lavrentieva 11:42:00 22:42:00 15:23:00 49:47:00         3 Elite (>20- <40 år)
Bente Kolbeinsvik 11:28:00 23:11:00 18:32:00 53:11:00         3 Veteran (>40år)
Tommy Turholm 13:53:00 23:57:00 17:32:00 55:22:00 Veteran (>40år)