Klubbmesterskap 2019

Hjem » Klubbmesterskap 2019

Klubbmesterskap 2019

Klubbmesterskapet 15.12.2019

Under kan du se en kort video fra vårt fantastiske klubbmesterskap som gikk av stabelen 15.12.2019. Resultater kan også leses her om noen er interessert i sånt.

Takk for innsatsen til alle som var med på å planlegge og gjennomføre arrangementet, og takk til alle som deltok! Dette må gjentas!

 

RESULTATER

Navn Svøm Sykkel Løp Total tid: Plassering i klasse Klasse Beste tid:
Erik Nygaard Madsen 07:15:00 14:06:00 09:43:00 31:04:00         1 Junior (<20år) ALT
Mikal Iden 08:18:00 14:33:00 09:50:00 32:41:00         1 Elite (>20- <40 år)
Noah Aarøy 08:28:00 16:12:00 11:29:00 36:09:00         2 Junior (<20år)
Birk Skogland 08:41:00 17:11:00 10:20:00 36:12:00         2 Elite (>20- <40 år)
Artiom Neznanov 10:00:00 15:44:00 10:39:00 36:23:00         3 Elite (>20- <40 år)
Trond August Flatås 08:55:00 16:43:00 10:51:00 36:29:00         3 Junior (<20år)
Sander Tollevik 08:26:00 16:45:00 11:24:00 36:35:00 Junior (<20år)
Arvid Nadirpour 09:00:00 16:41:00 11:16:00 36:57:00 Junior (<20år)
Martin Brandt 10:15:00 15:07:00 12:10:00 37:32:00         1 Veteran (>40år)
Pernille Rønnevik 08:11:00 17:20:00 12:35:00 38:06:00         1 Junior (<20år) Svøm
Marlene Wulst 08:30:00 17:02:00 12:42:00 38:14:00         2 Junior (<20år) Sykkel
Johnny Vea 12:00:00 15:30:00 10:58:00 38:28:00         2 Veteran (>40år)
Marie Therese Wulst 08:21:00 17:54:00 13:19:00 39:34:00         3 Junior (<20år)
Anne Sandvik 11:01:00 17:24:00 11:29:00 39:54:00         1 Elite (>20- <40 år) Løp
Conny Bloch 09:25:00 17:39:00 13:03:00 40:07:00         1 Veteran (>40år)
Jon sletteskog 09:53:00 18:46:00 11:29:00 40:08:00 Elite (>20- <40 år)
Ivar Jacobsen 08:25:00 18:56:00 13:01:00 40:22:00         3 Veteran (>40år)
Gunnar Nyland 11:04:00 17:54:00 11:39:00 40:37:00 Veteran (>40år)
Henning Johnsen 10:09:00 17:45:00 12:50:00 40:44:00 Veteran (>40år)
Bård Kristian Bårdsen 12:14:00 16:25:00 12:40:00 41:19:00 Veteran (>40år)
Malene Hjorteland 11:18:00 19:14:00 11:53:00 42:25:00         2 Elite (>20- <40 år)
Edda Iveland 09:14:00 19:57:00 14:07:00 43:18:00 Junior (<20år)
Audun Iveland 11:40:00 19:25:00 13:01:00 44:06:00 Junior (<20år)
Saied Nadirpour 11:59:00 19:30:00 12:45:00 44:14:00 Veteran (>40år)
Olav Våge 12:30:00 17:33:00 14:41:00 44:44:00 Veteran (>40år)
Michael Gräfe 12:15:00 18:40:00 13:55:00 44:50:00 Veteran (>40år)
Tore August Bauer-Nilsen 13:27:00 18:58:00 12:53:00 45:18:00 Veteran (>40år)
Vigdis Espenes 11:36:00 18:54:00 15:42:00 46:12:00         2 Veteran (>40år)
Frode Vittersø 13:31:00 19:22:00 13:37:00 46:30:00 Veteran (>40år)
Bjarte Aarøy 14:25:00 19:52:00 12:19:00 46:36:00 Veteran (>40år)
Knut Johannes Hallingstad 14:12:00 19:28:00 12:58:00 46:38:00 Veteran (>40år)
Lars Bjarne Røvang 15:25:00 18:57:00 14:07:00 48:29:00 Veteran (>40år)
Marius Alsaker 15:29:00 19:50:00 13:53:00 49:12:00 Elite (>20- <40 år)
Nataliia Lavrentieva 11:42:00 22:42:00 15:23:00 49:47:00         3 Elite (>20- <40 år)
Bente Kolbeinsvik 11:28:00 23:11:00 18:32:00 53:11:00         3 Veteran (>40år)
Tommy Turholm 13:53:00 23:57:00 17:32:00 55:22:00 Veteran (>40år)

 

2019-12-19T10:57:09+01:00
Go to Top